Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjny

Zespół Wojewódzkich Przychodni SpecjalistycznychO firmie

  • Powstańców 31
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zespół Wojewódzkich Przychodni Specjalistycznych

Powstańców 31

Katowice

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków dla powyższego stanowiska:

  • prowadzenie gospodarki majątkiem jednostki (przyjmowanie środków trwałych oraz wyposażenia – OT i kartoteka środka trwałego, oznakowanie środków trwałych
  • i nietrwałych numerami inwentarzowymi, przeprowadzanie spisów z natury składników majątku, dokonywanie przemieszczeń środków trwałych oraz wyposażenia, dokonywanie kasacji składników majątku, prowadzenie sprawozdawczości dotyczącej majątku jednostki);
  • sporządzanie umów na usługi, media, najem i dzierżawę pomieszczeń i sprzętu zwolnione lub niepodlegające ustawie Prawo zamówień publicznych;
  • zlecanie przeglądów oraz napraw sprzętu posiadanego przez ZWPS;
  • opracowywanie faktur za usługi oraz media, najem i dzierżawę, którymi jest obciążany ZWPS;
  • przygotowywanie wniosków przetargowych;
  • przeprowadzanie zapytań ofertowych.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych,
  • obsługa komputera w zakresie oprogramowania biurowego  (w szczególności arkusz kalkulacyjny Excel, MS OFFICE),
  • doświadczenie na stanowisku związanym z gospodarką majątkiem.

Ogłoszenie archiwalne