Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Administracyjny

Wolter Koops International Logistics sp. z o.o.

Fabianowska 160

Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad obiegiem zleceń transportowych (CMR)

  • Koordynacja i weryfikacja dokumentów

  • Zapewnianie prawidłowego przepływu informacji i dokumentów w firmie

  • Obsługa systemów operacyjnych i programów transportowych

  • Ewidencjonowanie dokumentów przewozowych

  • Rozliczanie i kontrola kierowców

  • Kontrola, weryfikacja i analiza zleceń

  • Przygotowywanie cyklicznych i bieżących raportów na wewnętrzne potrzeby firmy

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu biurowego Microsoft Office

  • Wykształcenie min. średnie

  • Dobra organizacja pracy i wysoka efektywność

  • Komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Możliwość pracy dla studentów studiów zaocznych

  • Mile widziane doświadczenie w transporcie międzynarodowym

To oferujemy

  • Dobre warunki pracy w międzynarodowej firmie

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Opiekę medyczną Lux Med

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • kanapki w sobotę

Wolter Koops jest międzynarodową firmą logistyczną branży transportowej działającą na rynku europejskim i specjalizującą się w transporcie chłodniczym.

Przewiń do profilu firmy