Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Administracyjny - Koordynator/ka Biura

Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy

  • Garbary 2, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Garbary 2

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja spraw organizacyjnych jednostki;

  • kontakt z anglojęzycznymi interesariuszami, w tym ;

  • prowadzenie dokumentacji powierzonych obszarów;

  • bieżąca obsługa administracyjna;

  • koordynacja przepływu informacji i dokumentów;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów);

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1;

  • dobra znajomość programów pakietu MS Office;

  • zdolność do samodzielnej pracy i pracy zespołowej;

  • umiejętność zarządzania czasem pracy;

  • dyspozycyjność i elastyczność.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • znajomość narzędzi e-learningu.

To oferujemy

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin;

  • pracę w zgranym zespole;

  • bogaty system benefitów pracowniczych m.in. zniżki usługi WSG np. Studia Podyplomowe, Kursy i Szkolenia, Półkolonie dla Dzieci, Przedszkole Akademickie, Żłobek, Revital, Dom Dziennego Pobytu dla osób starszych, usługi Print & Design, Akademickiego Centrum Medycznego i in.;

  • możliwość wsparcia rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

WAŻNE!

Przed aplikacją prosimy o zapoznanie się z wymogami formalnymi, związanymi z procesem rekrutacji oraz o wypełnienie zgody rekrutacyjnej:

WYPEŁNIJ ZGODĘ REKRUTACYJNĄ: http://www.praca.wsg.byd.pl/userfiles/files/Zgody%20Kandydaci(1).doc

WYMOGI FORMALNE: http://www.praca.wsg.byd.pl/id,33/przesylanie-aplikacji-wymogi-formalne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej :

  • CV

  • Wypełnioną zgodę rekrutacyjną dla kandydata.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami oraz do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Pracownicy Wyższej Szkoły Gospodarki to kreatywni ludzie z pasją. Ideą funkcjonowania Uczelni jest działanie na zasadach organizacji uczącej się, dzięki czemu zespół ma szansę na nieustanny rozwój i zdobywanie doświadczenia na wielu, nie tylko naukowych, płaszczyznach. Uczelnia zapewnia warunki na wysokim poziomie, dbając nie tylko o indywidualne potrzeby pracowników, ale także zwracając szczególną uwagę na otoczenie i przestrzeń, w której spędza się czas. To wszystko sprawia, że praca w WSG daje szansę na zdobycie niepowtarzalnych umiejętności, wiedzy i doświadczenia.

Dodatkowo pracownicy mogą liczyć na atrakcyjny system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, udziału w projektach, a także pakiety usług i zniżek u partnerów oraz w jednostkach przynależnych Uczelni. Niewątpliwym atutem pracy w Wyższej Szkole Gospodarki jest możliwość korzystania w jednym miejscu z Przedszkola Akademickiego, Akademickiego Centrum Medycznego oraz Centrum Fitness i Dietetyki Rewital i in..

Przewiń do profilu firmy