Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjny

Stachowicz Ptak Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.p.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obieg korespondencji pocztowej (wysyłka i odbiór)

  • archiwizacja dokumentów

  • ewidencjonowanie danych prowadzonych spraw

  • przygotowywanie dokumentów

  • kontakt z sądami i urzędami

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • doświadczenie w pracy/ stażu na stanowisku pracownik biurowy

  • biegła obsługa pakietu Office i urządzeń biurowych

  • dyspozycyjność (pełny lub częściowy etat)

Dodatkowe informacje

Kancelaria Stachowicz Ptak Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Partnerska, poszukuje pracownika administracyjnego do pomocy w sekretariacie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym klikając w przycisk APLIKUJ.

Kancelaria zastrzega sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.