Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjny

Wyższa Szkoła Europejska im. ks. J. Tischnera

aleja Jana Pawła II 39A

Czyżyny

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zamówień administracyjnych

  • zapewnienie materiałów niezbędnych do realizacji procesu dydaktycznego

  • dbanie o odpowiedni przepływ dokumentacji

  • kontrola korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • współpraca z firmami zewnętrznymi (firmy sprzątające, obsługa ksero, mediów, artykuły biurowe, artykuły spożywcze, wykonawcy wyposażenia, mebli itp.)

  • koordynacja usług wynajmu sal dla klienta zewnętrznego

  • rezerwacja sal na potrzeby dydaktyczno-administracyjne

  • wprowadzanie faktur i innych dokumentów do systemów

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie (wyższe lub w trakcie studiów)

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office, w szczególności: Word, Excel

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

  • zaangażowanie w realizowane zadania

  • dokładność, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Dziękujemy za złożone aplikacje oraz informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyższą Szkołę Europejską im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie tworzą ludzie, dzięki którym z sukcesem łączymy naukę, pasję do zmian, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań i doskonałą atmosferę. Takich ludzi skupiamy zarówno wśród kadry dydaktycznej, jak i administracyjnej. Wszystkich, którzy pragną dołączyć do naszego grona zapraszamy do nadsyłania ofert.

Przewiń do profilu firmy