Ta oferta pracy jest nieaktualna od 581 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik administracyjny

  • Krosno, podkarpackie
  • Asystent
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    V a E, s.r.o.

    Sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży odzieży damskiej poszukuje kandydata/-tki na pozycję pracownika administracyjnego.
    Jesteśmy nowoczesną firmą z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży mody damskiej w Niemczech, Austrii, Czechach, Słowacji i na Węgrzech. Oferujemy atrakcyjną odzież damską wysokiej jakości, nawiązującą do światowych modowych trendów.

    Miejsce pracy: Krosno
    Region: podkarpackie
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł
    Opis stanowiska:
    • realizowanie zamówień
    • e-mailowa i telefoniczna komunikacja z klientami
    • obsługa profili na portalach społecznościowych
    • tworzenie opisów do produktów
    Wymagania:
    • przyjemne usposobienie
    • asertywne podejście do klientów
    • swoboda komunikacji
    • elastyczność
    • kreatywność
    • bezbłędna pisownia
    • umiejętność pracy na PC
    Oferujemy:
    • pracę w stabilnej firmie
    • wynagrodzenie 2.190 zł
    • miejsce pracy: KROSNO

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę V a E, s.r.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.