Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjny

"DRUKARNIA CENTER" sp. z o.o.

  • Gdańska 130
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Kierownik
  • pracodawca nie wymaga CV

Gdańska 130

Łódź

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura
  • Wystawianie faktur sprzedażowych i innych dokumentów księgowych
  • Wsparcie przy negocjacjach dotyczących najlepszych cen długoterminowych umów z dostawcami materiałów biurowych i usługowych (kurierzy, artykuły papiernicze, artykuły spożywcze, wizytówki, usługi porządkowe, meble itp.)
  • Koordynacja pracy recepcji, ekipy sprzątającej i ochrony
  • Kontrola stanu nieruchomości i zarządzanie pracami podwykonawców
  • Nadzór nad codziennym funkcjonowaniem nieruchomości
  • Weryfikacja dokumentacji formalno-prawnej oraz technicznej dotyczącej nieruchomości
  • Stały kontakt i obsługa informacyjna najemców

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3 lata doświadczenia na tożsamym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość zagadnień dotyczących administracji i eksploatacji obiektów mile widziane
  • Umiejętność zarządzania czasem oraz ustalania priorytetów
  • Umiejętność szybkiego diagnozowania i rozwiązywania problemów
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Nastawienie na rozwiązania, a w działaniu kierowanie się kreatywnością
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu Office

Co możemy Ci zaoferować:

  • Umowę o pracę na zastępstwo
  • Pomoc zespołu i przełożonych na każdym etapie
  • Pracę w biurowcu z charakterem
  • Mimo szybkiego rozwoju, chcemy żebyś tak jak My zawsze z chęcią i uśmiechem przychodził/a do pracy

Ogłoszenie archiwalne