Ta oferta pracy jest nieaktualna od 128 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Administracyjny Magazynu

  • Sokołów (pow. pruszkowski), Warszawa, Janki (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Sokołów koło Janek
    W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw.
    Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa.
    Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji.
    Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi
    na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej firmie
      o międzynarodowym zasięgu;
    • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa
      o pracę przez zakład, pełen etat);
    • Atrakcyjny system premiowy;
    • Bardzo dobre warunki pracy;
    • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie;
    • Pakiet socjalny (dofinansowanie
      do urlopu, bony świąteczne, wyjazdy integracyjne).

    Zakres obowiązków:

    • Administracja przesyłkami w systemie;
    • Czynny udział w procesach magazynowych;
    • Nadzór nad dokumentacją transportowo-magazynową;
    • Nadzór nad dokumentacją, archiwizacja dokumentów;
    • Współpraca z kierowcami;
    • Współpraca z innymi działami operacyjnymi;
    • Obsługa programu Speed.

    Oczekiwania:

    • Znajomość programu Excel;
    • Znajomość procesów magazynowych;
    • Bardzo dobra organizacja pracy;
    • Umiejętność pracy w zespole​;
    • Dyspozycyjność do pracy w systemie
      3-zmianowym.
    bottom