Logo Pracuj.pl

Pracownik administracyjny

ARCHE S.A.O firmie

  • Mielno (pow. koszaliński)
    Mielno (pow. koszaliński), zachodniopomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie korespondencją firmową
  • koordynacja obiegu dokumentów
  • bieżące wsparcie administracyjne współpracowników
  • obsługa i wprowadzanie danych do systemu
  • przygotowanie i dostarczanie kluczowych raportów
  • drobne zakupy firmowe

Nasze wymagania

  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • dokładność i odpowiedzialność
  • dobra organizacja pracy własnej
  • wysoka kultura osobista
  • samodzielność i komunikatywność
  • zaangażowanie i chęć rozwoju
  • umiejętności pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • dodatkowy atut wykształcenie budowlane
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków
  • pracę w zgranym i rozwijającym się zespole
  • uczestnictwo w ciekawych projektach i inwestycjach
  • pracę w stabilnie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie kontrakt (B2B) /umowa

Witamy Optymistycznie każdego naszego Gościa, któremu dajemy możliwość poznawania regionów dotąd nieodkrytych i spędzenia niesamowitych chwil w historycznych obiektach. W sieci hoteli Arche inspirujemy się tradycją i historią, dlatego każdy nasz hotel to wyjątkowe miejsce, wyznaczające zupełnie nowy i niespotykany kierunek w hotelarstwie. Kochamy niecodzienność, podążamy swoimi ścieżkami i jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Jeżeli chcesz pracować w przyjaznym miejscu i dbającym o potrzeby innych aplikuj do nas.

Grupa Arche SA - W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy chętnych osób do pracy jako Pracownik administracyjny.

Pracownik administracyjny, Mielno (pow. koszaliński)