Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjny – obsługa recepcji

Liberty Support

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa recepcji

  • wprowadzanie dokumentów do systemu elektronicznego obiegu dokumentów

  • przyjmowanie i wysyłanie korespondencji

  • redagowanie pism

  • współpraca z działami: administracji, księgowości oraz controllingu

  • prowadzenia kalendarza spotkań

Nasze wymagania

  • komunikatywność

  • umiejętność współpracy

  • dokładność, zdolność do koncentracji

  • dobra obsługa komputera , znajomość pakietu Office

  • mile widziana znajomość podstawowych zagadnień z zakresu księgowości

  • wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie spółek

  • system szkoleń

  • możliwość kształtowania własnej kariery i zdobywania doświadczeń

  • pakiet benefitów pozapłacowych

  • zmotywowany do współpracy zespół

Firma Liberty Corp. powstała w 2006 roku w Łodzi, z pasji do motocykli i sportów motocyklowych. Firmie od samego początku przyświecała idea stworzenia miejsca, w którym fani sportów motocyklowych znajdą szeroką ofertę̨ czołowych producentów motocyklowych i zostaną kompleksowo obsłużeni w zakresie doradztwa, sprzedaży i serwisu motocykli, części motocyklowych oraz odzieży i akcesoriów motocyklowych. Tak powstała należąca do Liberty Corp. sieć multimarkowych salonów Liberty Motors mających w swojej ofercie motocykle i akcesoria topowych marek: Aprilia, BMW Motorrad, Ducati, Harley-Davidson, Husqvarna, KTM, Moto Guzzi, Piaggio, Vespa oraz Yamaha.

W wyniku dynamicznego rozwoju, w kolejnych latach rozwinięto ofertę motocyklową stając się właścicielem włoskiej marki odzieży motocyklowej Spyke oraz uzyskując status wyłącznego importera motocykli Ducati na rynek Polski oraz wyłącznego importera motocykli i skuterów marek Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio i Vespa na rynek polski, litewski, łotewski i estoński.

W międzyczasie rozszerzono działalność Liberty Corp. o produkty i usługi związane ze sportami motorowodnymi oferowanymi w salonach pod nazwą Liberty Marine. W ofercie znajdują się m.in. łodzie i jachty motorowe, skutery wodne, silniki zaburtowe i akcesoria światowych producentów, takich jak Yamaha, Yamarin, Sealver, Zodiac, Jeanneau i Buster.

Salony sprzedaży Liberty Motors oraz Liberty Marine znajdują się w Piasecznie, Warszawie, Łodzi i Wrocławiu, a biura Liberty Corp. ulokowane są w Łodzi oraz Piasecznie.

Przewiń do profilu firmy