Ta oferta pracy jest nieaktualna od 206 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik administracyjny – obsługa recepcji

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    INFORMACJE O GRUPIE LIBERTY MOTORS:

    Spółka Liberty Motors S.A. posiadająca kapitał zakładowy w wysokości 8 784 000  zł, działa głównie w branży motoryzacyjnej. Obecnie posiadamy dwa największe w Polsce salony motocyklowe, w których realizujemy ponad 10% sprzedaży motocykli w skali ogólnopolskiej. Spółka jest właścicielem kilku portali internetowych z branży motoryzacyjnej w tym motogen.pl. motocyklowy.pl oraz skutery.net. Jesteśmy największym operatorem sieci Inter Cars posiadającym 33 filie w 3 województwach. Oprócz motoryzacji Spółka prężnie działa na rynku nieruchomości oraz jest właścicielem firmy reklamowo-rebrendingowej Apla. Łącznie w Grupie jest zatrudnionych ponad 500 osób.

    Miejsce pracy: Łódź

    OPIS STANOWISKA PRACY:

    Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należała będzie:

    • bieżąca obsługa recepcji
    • wprowadzanie dokumentów do systemu elektronicznego obiegu dokumentów w firmie
    • przyjmowanie i wysyłanie korespondencji
    • pozostałe czynności związane z pracą na recepcji- segregowanie dokumentów, rozsyłanie itp.
    • współpraca z działem księgowości oraz controllingu

    WYMAGANIA:

    • miła aparycja
    • komunikatywność
    • umiejętność współpracy w dużym zespole
    • dokładność
    • zdolność do koncentracji
    • umiejętność pracy w szybkim tempie
    • dobra obsługa komputera , znajomość Office, Internet
    • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu księgowości
    • wymagana znajomość języka angielskiego

    OFERUJEMY:

    • umowę o pracę na pełen etat
    • pracę w młodym i dynamicznym zespole
    • wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • system szkoleń
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    Oferty (CV i list motywacyjny) z podaniem stanowiska w tytule wiadomości prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust. nr 133, poz. 883)".