Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjny/obsługa sekretariatu

Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o.

Chłodna 48

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie sekretariatu oraz zapewnianie sprawnego funkcjonowania biura

  • zaopatrzenie biura w materiały biurowe, spożywcze i eksploatacyjne

  • obsługa korespondencji oraz centrali telefonicznej

  • organizacja obiegu dokumentów, właściwa ich rejestracja oraz archiwizacja

  • organizacja i obsługa spotkań biurowych i biznesowych

  • organizacja podróży służbowych pracowników

  • nadzór nad ewidencją sprzętów używanych przez Wydawnictwo

  • prowadzenie bazy prenumeratorów, wysyłka czasopism oraz fakturowanie

  • zarządzanie stanami magazynowymi biura

  • ewidencja urlopów pracowników

  • kontakt z autorami (kontrola nad zwrotem umów)

  • raportowanie do ZKDP

  • wysyłka materiałów w ramach umów barterowych

  • współpraca w zakresie realizowanych zadań z innymi komórkami organizacyjnymi

Nasze wymagania

  • umiejętność posługiwania się pakietem Microsoft Office; w szczególności Microsoft Excel, Word

  • zdolności interpersonalne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • samodzielność, odpowiedzialność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole

  • wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w zgranym i przyjaznym zespole

  • doskonałą lokalizację w centrum Warszawy

Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o. - lider w branży medialnej dla budownictwa sektora B2B, wydawca publikacji „Inżynier Budownictwa”, Przewodnik Projektanta”, organizator gali Kreator Budownictwa Roku, właściciel portali www.inzynierbudownictwa.pl, www.izbudujemy.pl, www.kreatorbudownictwaroku.pl

Przewiń do profilu firmy