Pracownik Administracyjny

  • Pass (pow. warszawski zachodni; gm. Błonie), mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-10-06
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 2017-11-04)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

FM Logistic pilotuje, zarządza i realizuje usługi magazynowania, przepakowywania i dystrybucji. FM Logistic optymalizuje Globalny Łańcuch Dostaw (Global Supply Chain) swoich klientów: firm produkcyjnych i dystrybucyjnych. FM Logistic to 21 000 pracowników i ponad 160 platform oraz jednostek logistycznych w Indiach, Hiszpanii, Włoszech, Francji, Polsce, Czechach, na Słowacji, Rumunii, na Węgrzech, Rosji, Ukrainie, Chinach i Brazylii.

Jeśli chcesz odegrać znaczącą rolę w rozwoju Globalnego Łańcucha Dostaw dołącz do naszej grupy około 12000 specjalistów działających w międzynarodowym środowisku. Jesteśmy grupą z jasno określoną wizja istnienia przedsiębiorstwa, która daje możliwość rozwoju zawodowego. Wspólnie, dbamy o jakość na wszystkich poziomach zarządzania i wspólnie poszukujemy drogi do doskonałości.

Obecnie FM Polska poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Pass (pow. warszawski zachodni; gm. Błonie)
RZ/PA/VBN/10/2017

Opis stanowiska:

  • tworzenie i kompletowanie dokumentów poprzez wprowadzanie danych z dokumentów źródłowych;
  • kontrola zgodności i poprawności danych i informacji dotyczących działalności danej komórki organizacyjnej (w tym rejestracja anomalii i rozbieżności);
  • terminowe i precyzyjne przekazywanie informacji ustnych oraz dokumentów papierowych i elektronicznych zgodnie ze zdefiniowanym obiegiem informacji (w tym sporządzanie wymaganych raportów);
  • archiwizowanie i kopiowanie dokumentów zgodnie z zdefiniowanym obiegiem dokumentów i bieżącymi potrzebami.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie,
  • znajomość obsługi komputera (MS Office),
  • doświadczenie w pracy w dziale administracji lub magazynu,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełen etat,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • opiekę medyczną,
  • atrakcyjny pakiet grupowego ubezpieczenia.

Administratorem danych jest FM Logistic z siedzibą w Mszczonów 96-320, ul. Ługowa 30 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:
FM Logistic Sp. z o.o., Dział Personalny, Platforma Logistyczna, Pass k. Błonia ul. Stefana Batorego 1 lub na adres mailowy: pkierzkowska@fmlogistic.com
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FM Polska Sp. z o.o. z siedzibą
w Mszczonowie przy ul. Tarczyńskiej 111a dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie
z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości,
że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się