Pracownik Administracyjny - płatny staż

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 30.05.2018
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 29.06.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BNI Poland Sp. z o. o.

    BNI to największa organizacja rekomendacji biznesowych zrzeszająca właścicieli małych i średnich firm w Polsce i na świecie. Obecna w blisko 80 krajach, zrzesza ponad 220 000 osób, wspiera przedsiębiorców w zakresie rozwoju firm i marketingu rekomendacji.

    Do działu Administracji szukamy osoby do pracy na stanowisku

    Pracownik Administracyjny

    na płatny, trzymiesięczny staż
    z możliwością przedłużenia współpracy i zatrudnienia

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Wsparcie Office Managera w realizacji zadań administracyjnych;
    • Wystawianie faktur sprzedażowych;
    • Wystawianie faktur pro-forma;
    • Obsługa wewnętrznego systemu BNI;
    • Archiwizacja dokumentacji;
    • Obsługa administracyjna spotkań biznesowych.

    Oczekujemy:

    • Statusu studenta ostatnich lat studiów;
    • Znajomości MS Office (Word, Excel, Power Point), Google Apps;
    • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
    • Dokładności i sumienności;
    • Dobrej organizacji pracy;
    • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych;
    • Umiejętności pracy w zespole.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie zawodowe zdobyte podczas praktyk studenckich;
    • Udokumentowane uczestnictwo w ciekawych projektach, konkursach, konferencjach studenckich.

    Oferujemy:

    • Pracę dla dynamicznej, rozwijającej się organizacji;
    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie;
    • Dobrą atmosferę pracy w ambitnym i nastawionym na sukces zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883)"