Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjny

RAPHICC SP. Z O.O.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o najwyższą jakość obsługi naszych klientów poprzez budowę pozytywnego wizerunku firmy,

  • obsługa osobista i telefoniczna klienta biura,

  • obsługa korespondencji biura (tradycyjnej i mailowej) w tym przesyłek kurierskich oraz dbanie o prawidłowy obieg informacji,

  • obsługa administracyjno-biurowa m.in porządkowanie, archiwizowanie dokumentów,

  • dbanie o właściwy wizerunek firmy oraz estetykę (dbałość o porządek w biurze),

  • sporządzanie raportów i ewidencji w systemie informatycznym,

  • kontrola należności (wpłat na konto) oraz zobowiązań (sprawdzanie statusu faktur z dokonanymi płatnościami z konta),

  • wysłanie informacji podatkowej do klientów oraz do US,

  • inne prace, zlecone przez bezpośredniego przełożonego,

Nasze wymagania

  • minimum półroczne roczne doświadczenie pracy w Biurze Rachunkowym,

  • preferowane wykształcenie wyższe/ studia podyplomowe

  • swobodne posługiwanie się językiem polskim w mowie i piśmie (pisanie pism urzędowych),

  • zdeterminowanie do rozwoju w tym obszarze,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, tj. wykazywać się rzetelnością, dokładnością i cierpliwością do sowich powierzonych obowiązków oraz odpowiedzialnością wraz z zaangażowaniem w wykonywanych obowiązków

  • kandydat powinien posiadać umiejętności analityczne i matematyczne, oraz umiejętność zachowania poufności danych

  • proaktywna postawa i pogodne usposobienie

  • kandydat powinien posługiwać się biegle komputerem, w szczególności pakietami typu Office, szczególności pakietu MS Excel

  • dyspozycyjność (zależy nam na współpracy w wymiarze pełnego etatu)

To oferujemy

  • wymiar pracy : pełny etat ,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,

  • umowę cywilno – prawną do 3 miesięcy okresu próbnego (na okresie próbnym przekonaj nas, że nie musimy już dłużej szukać, a my spróbujemy przekonać Cię, że rynkowe wynagrodzenie w biurze rachunkowym to nie mit),

  • po tym okresie umowa o pracę na czas określony (podstawa + premia uzależniona od ilości oraz zaangażowania i trudności w prowadzeniu poszczególnych podmiotów gospodarczych pod względem kadrowym i płacowym )

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • przyjazną niekorporacyjną atmosferę pracy (ambitne i koleżeńskie osoby)

  • pracę od poniedziałku do piątku 8.00-16.00,

  • dogodny dojazd środkami komunikacji miejskiej (STADION MIEJSKI)

O nas

Nowoczesne, prężnie rozwijające się Biuro Rachunkowe w Poznaniu nastawione na kontakt elektroniczny z klientem oraz rozwój nowych technologii.

W zmianach związanych z e-urzędem oraz centralnym rejestrze faktur widzimy szanse na dalszy rozwój.