Pracownik Administracyjny

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 21.11.2018
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 21.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WHY THAI sp. z o.o. POZNAŃ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

    Miejsce pracy: Poznań

    W związku z rozwojem marki WhyThai poszukujemy pracownika administracyjnego do pracy w pełnym wymiarze w siedzibie firmy.

    Poszukujemy osoby, która będzie koordynowała pracę biura, obieg dokumentacji papierowej oraz cyfrowej.

    Obowiązki:

    • Prowadzenie biura,
    • Obsługa korespondencji papierowej i cyfrowej,
    • Archiwizacja dokumentów,
    • Przygotowywanie dokumentacji dla potrzeb księgowych oraz kadr,
    • Przygotowywanie raportów,
    • Obsługa faktur i płatności,
    • Rozliczanie ewidencji czasu pracy pracowników,
    • Kontrola wydatków.

    Wymagania:

    • Doświadczenia w pracy biurowej,
    • Znajomości pakiet MS Office,
    • Miłe widziana znajomość systemu S4H,
    • Wykształcenie wyższe, najlepiej ekonomiczne,
    • Znajomość prawa pracy,
    • Umiejętności analityczne.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj.