Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjny

GO BEARS sp. z o.o.O firmie

3 4004 130 brutto / mies.
  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Go Bears sp. z o.o. jest wiodącym producentem płynów do e-papierosów przeznaczonych na polski rynek waperski, jak i rynki europejskie.

W związku z rozwojem firmy aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Wysogotowo pod Poznaniem

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie faktur zakupowych do systemu księgowego
  • wystawianie faktur sprzedażowych
  • prowadzenie ewidencji firmowych
  • katalogowanie i archiwizacja faktur
  • przygotowywanie umów oraz innych dokumentów firmowych
  • uzupełnianie baz danych
  • dbanie o właściwy obieg dokumentów i przepływ informacji wewnątrz firmy
  • kontrola zaopatrzenia biura
  • realizacja bieżących zadań związanych z funkcjonowaniem biura
  • organizacja spotkań i konferencji, prowadzenie kalendarza
  • obsługa sprzętów biurowych
  • komunikacja z innymi firmami i partnerami
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (także przesyłek kurierskich)

Wymagamy:

  • komunikatywności
  • skrupulatności i nastawienia na realizację zadań
  • bardzo dobrej organizacji pracy i systematyczności w wykonywaniu obowiązków
  • zdolności analitycznego myślenia
  • wykształcenia min. Wyższe, preferowane kierunki: Finanse i rachunkowość, Administracja
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemem księgowym Subiekt GT/ Sage Symfonia
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie od 2 500 do 3 000 zł netto
  • pracę od pn. do pt. w godzinach 8-16
  • przyjazne środowisko pracy
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz osobistego
  • możliwość darmowego dojazdu samochodem z Poznania wraz z innymi pracownikami
  • wysoki standard miejsca pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne