Ta oferta pracy jest nieaktualna od 441 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik administracyjny

  • Poznań, wielkopolskie
  • Asystent
  • 03.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Finance Care Sp. o.o. to spółka specjalizująca się w świadczeniu usług outsourcingowych na rzecz banków oraz towarzystw ubezpieczeniowych. Czynnie działamy na rynku od 1999 r., a wśród naszych Klientów znajdują się wiodące instytucje finansowe.

    W związku z projektem rekrutacyjnym realizowanym we współpracy z jednym z największych Banków w Polsce, poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Pracownik Administracyjny

    Praca na dwa tygodnie dla studentów - pracownik administracyjny
    Miejsce pracy: Poznań

    ZADANIA NA STANOWISKU:

    - Rozdzielenie korespondencji na odpowiednie zespoły,

    - Zarejestrowanie pism przychodzących,

    - Wprowadzanie danych oraz zmian do wykazów i rejestrów,

    - Zarejestrowanie dokumentów w wykazach,

    - Zarchiwizowanie dokumentów,

    OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

    -Dobra znajomość obsługi komputera

    -Znajomość pakietu MS OFFICE i umiejętność swobodnego posługiwania się nim,

    - Umiejętność pracy zespołowej.

    -dobra organizacja pracy i skuteczność w działaniu,

    -samodzielność i odpowiedzialność za realizowane zadania.

    OFERUJEMY:

    -Stabilne zatrudnienie

    -Pracę na rzecz jednego z największych banków w Polsce

    -Umowę zlecenie

    -Praca od poniedziałku do piątku

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.