Oferta pracy

Pracownik Administracyjny

Remark - Kayser Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
PRACOWNIK ADMINISTRACYJNYNumer ref.: Miejsce pracy: Poznań (okolice), Batorowo (pow. poznański)

Opis stanowiska:

  • Nawiązywanie kontaktów i budowanie relacji z istniejącymi oraz potencjalnymi klientami
  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie korespondencji handlowej
  • Obsługa sprzedaży produktów
  • Monitorowanie rynku w celu rekomendowania zmian w produktach oraz strategii działań handlowych
  • Przygotowywanie raportów z wykonywanych działań
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania:

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Wysoka motywacja do pracy i kultura osobista
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Dokładność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • Pracę w młodym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, karty Multisport

Prosimy przesyłać aplikacje zawierające CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy