Pracownik Administracyjny

  • Pruszków, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-11-13
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 2017-12-13)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

CML CONSTRUCTION SERVICES Sp. z o.o. prowadząca obsługę prawną i kontraktową Koncernu STRABAG SE w  Polsce poszukuje do biura w Pruszkowie osoby na stanowisko:

Pracownik administracyjny (m/k)
Miejsce pracy: Pruszków
Nr ref.: PL-2017-024386

Zadania:

  • pomoc i wsparcie przy prowadzeniu dokumentacji kadrowo-rozliczeniowej,
  • przygotowywanie zestawień i statystyk prowadzonych spraw,
  • prowadzenie dokumentacji rozliczeniowej z podmiotami zewnętrznymi oraz archiwizowanie dokumentów,
  • nadzorowanie i prowadzenie systemu obsługującego kalendarz szkoleń,
  • pomoc przy organizacji szkoleń.

Wymagania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane wyksztalcenie w kierunku rachunkowości i finansów,
  • biegła znajomość Ms Office zwłaszcza Excel - warunek konieczny,
  • umiejętność organizacji pracy i zadań powierzonych,
  • bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność oraz profesjonalizm w działaniu,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • skrupulatność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowej firmie o wysokich standardach i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pakiet świadczeń zdrowotnych,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę na czas nieokreślony –po okresie próbnym,  w pełnym wymiarze godzin.
  • przyjazną atmosferę pracy,
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Karolina Gajda-Czajka
CML CONSTRUCTION SERVICES Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 10
tel. +48 (22) 71 44 396
www.strabag.pl

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się