Ta oferta pracy jest nieaktualna od 364 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Administracyjny

  • Pruszków, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sukces zależy od pracy zespołowej!

    STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

    Zostań częścią naszego zespołu!

    CML CONSTRUCTION SERVICES Sp. z o.o. prowadząca obsługę prawną i kontraktową Koncernu STRABAG SE w  Polsce poszukuje do biura w Pruszkowie osoby na stanowisko:

    Pracownik administracyjny (m/k)
    Miejsce pracy: Pruszków
    Nr ref.: PL-2017-024386

    Zadania:

    • pomoc i wsparcie przy prowadzeniu dokumentacji kadrowo-rozliczeniowej,
    • przygotowywanie zestawień i statystyk prowadzonych spraw,
    • prowadzenie dokumentacji rozliczeniowej z podmiotami zewnętrznymi oraz archiwizowanie dokumentów,
    • nadzorowanie i prowadzenie systemu obsługującego kalendarz szkoleń,
    • pomoc przy organizacji szkoleń.

    Wymagania:

    • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane wyksztalcenie w kierunku rachunkowości i finansów,
    • biegła znajomość Ms Office zwłaszcza Excel - warunek konieczny,
    • umiejętność organizacji pracy i zadań powierzonych,
    • bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność oraz profesjonalizm w działaniu,
    • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
    • skrupulatność i zaangażowanie.

    Oferujemy:

    • możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowej firmie o wysokich standardach i ugruntowanej pozycji na rynku,
    • pakiet świadczeń zdrowotnych,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę na czas nieokreślony –po okresie próbnym,  w pełnym wymiarze godzin.
    • przyjazną atmosferę pracy,
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Karolina Gajda-Czajka
    CML CONSTRUCTION SERVICES Sp. z o.o.
    ul. Parzniewska 10
    tel. +48 (22) 71 44 396
    www.strabag.pl