Oferta pracy

Pracownik Administracyjny

FM Logistic

  • Psary (pow. będziński)

    Psary (pow. będziński), śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie lub/i kompletowanie dokumentów poprzez wprowadzanie danych z dokumentów źródłowych

  • Kontrola zgodności i poprawności danych i informacji dotyczących działalności danej komórki organizacyjnej (w tym rejestracja anomalii i rozbieżności)

  • Terminowe i precyzyjne przekazywanie informacji ustnych oraz dokumentów papierowych i elektronicznych zgodnie ze zdefiniowanym obiegiem informacji (poprzez min. sporządzanie wymaganych raportów, kontakt z klientem w bieżących kwestiach administracyjnych, ścisłą współpracę z pracownikami innych działów)

  • Archiwizowanie i kopiowanie dokumentów zgodnie z zdefiniowanym obiegiem dokumentów i bieżącymi potrzebami

  • Obsługa wewnętrznego systemu magazynowego oraz aplikacji uzupełniających

  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu współpracy własnej z innymi pracownikami FM Logistic

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, w szczególności Excel)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Dyspozycyjność związana z systemem pracy na 3 zmiany

  • Odpowiedzialność, rzetelność wykonywanej pracy

  • Dokładność i skrupulatność

  • Umiejętność pracy w grupie

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • karta Multisport

FM Logistic

FM Logistic Centralna Europa jest częścią Grupy FM, globalnego lidera rozwiązań logistycznych powstałego we Francji, obecnego dzisiaj na 3 kontynentach, w 14 krajach na świecie. W regionie Centralnej Europy firma działa w 4 krajach: w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech.

FM Logistic CE posiada 19 platform logistycznych, 24 magazyny przeładunkowe i zatrudnia ponad 5 500 pracowników. Dysponuje łącznie ponad 750 000 mkw. powierzchni magazynowej tworząc ponad 1 000 000 miejsc paletowych, a także flotą ok. 2 500 pojazdów.

Jako czołowy operator logistyczny w regionie, firma oferuje swoim klientom usługi związane z magazynowaniem, składowaniem, co-manufacturingiem, co-packingiem oraz transportem i dystrybucją towarów. W ostatnich latach uwaga organizacji jest skoncentrowana na kompleksowych rozwiązaniach dla łańcucha dostaw wspierających klientów we wdrażaniu ich strategii omnichannel.

Więcej informacji na temat firmy dostępnych pod adresem: www.fmlogistic.pl

Przewiń do profilu firmy