Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Administracyjny

HOSTEN Sp. z o. o.O firmie

  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie dokumentów firmowych, raportów, sprawozdań i zestawień.

  • Kontakt mailowy, telefoniczny z kontrahentami.

  • Nadzorowanie obiegu dokumentacji.

  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji.

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

  • Obsługiwanie urządzeń biurowych.

  • Inne prace zlecone.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – WARUNEK KONIECZNY

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość obsługi sprzętów biurowych

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność ustalania priorytetów

  • Samodzielność.

  • Wielozadaniowość.

  • Wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • Praca w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość nieustającego rozwoju

  • Praca 1 zmianowa

  • Przyuczenie oraz szkolenia niezbędne do pracy na nowym stanowisku

HOSTEN Sp. z o. o.

Hosten to producent najwyższej jakości profili oraz systemów osłonowych z PVC i aluminium o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim. To przedsiębiorstwo tworzone i zarządzane przez ludzi z pasją. Efektem tej pasji jest gama doskonałych produktów i niezwykle dynamiczny rozwój firmy.

Przewiń do profilu firmy