Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjny

Studio Kolor

47

Rudna Mała (pow. rzeszowski)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie i organizacja biura

  • wsparcie administracyjne dla całego zespołu

  • organizowanie, nadzorowanie obiegu dokumentów i informacji w biurze obsługi klienta

  • wystawianie faktur sprzedaży, rejestracja faktur kosztowych

  • budowanie długotrwałych relacji z klientami/dostawcami

  • sprawowanie kontroli nad dokumentacją handlową

  • przygotowywanie dokumentów wysyłkowych i współpraca z firmami kurierskimi oraz spedycją

  • planowanie, organizacja i kontrola procesu zakupowego zgodnie z przyjętą polityką magazynową firmy

Nasze wymagania

  • zdolności organizacyjne i analityczne

  • znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym

  • operatywność

  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów interpersonalnych

  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • pełnoetatowe zatrudnienie

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego

Zajmujemy się komunikacją wizualną, a w szczególności cyfrowym drukiem wielkoformatowym i projektowaniem graficznym. Posiadamy odpowiednie kompetencje, zasoby i doświadczenie, aby realizować nawet największe i najbardziej skomplikowane zamówienia. Zapraszamy- dołącz do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy