Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Pracownik Administracyjny – Sekretariat

JELENIA PLAST Sp. z o. o.O firmie

JELENIA PLAST Sp. z o. o.

Spółdzielcza 47

Jelenia Góra

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa organizacja pracy w obrębie sekretariatu Spółki.

  • Prowadzenie, przygotowanie, ewidencja i archiwizacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz zapewnienie płynnego obiegu informacji i dokumentów w firmie.

  • Obsługa telefoniczna, mailowa, faksowa i bezpośrednia kontrahentów Spółki.

  • Obsługa przesyłek kurierskich przychodzących i wychodzących z firmy.

  • Przyjmowanie i obsługa spotkań z kontrahentami.

  • Podział korespondencji na poszczególne komórki organizacyjne.

  • Prowadzenie i nadzór nad archiwum dokumentów.

  • Wspieranie prac administracyjnych biura, współpraca z Zarządem i wszystkimi działami Spółki.

  • Opracowywanie dokumentów, procedur i raportów.

  • Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego w mowie i piśmie.

  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office.

  • Zaangażowanie i pracowitość.

  • Otwartość.

  • Komunikatywność.

  • Umiejętność budowania relacji interpersonalnych z kontrahentami i współpracownikami.

  • Samodzielność.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Doświadczenie w prowadzeniu sekretariatu w przedsiębiorstwie będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Współpracę w ramach umowy o pracę oraz system premiowy

  • Atrakcyjny pakiet socjalny m.in. opieka medyczna, karta Multisport, itp.

  • Pracę w miłej atmosferze, w zespole nastawionym na współpracę i dynamiczny rozwój

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

O nas

Jelenia Plast Sp. z o.o. to czołowy producent AGD z tworzyw sztucznych w Europie

Do aplikowania zachęcamy osoby:

  • które posiadają doświadczenie w obszarze prowadzenia sekretariatu przedsiębiorstwa produkcyjnego i chciałyby je rozwijać,

  • bez doświadczenia, zainteresowane tematyką funkcjonowania przedsiębiorstwa w zakresie prowadzenia sekretariatu.