Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjny / Sekretarka

ASP POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Wierzbowa 21, Głogów
    Głogów, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ASP POLSKA sp. z o.o.

Wierzbowa 21

Głogów

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa sekretariatu, odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie biura

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz przesyłek kurierskich

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i archiwizowanie dokumentacji firmy

  • Organizacja spotkań firmowych, biznesowych oraz okolicznościowych

  • Nadzór nad zaopatrzeniem w materiały biurowe, spożywcze

  • Obsługa sal konferencyjnych, spotkań i wydarzeń firmowych

  • Wsparcie w zakresie komunikacji wewnętrznej

  • Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych

  • Organizacja podróży służbowych

  • Zlecanie i opieka nad tłumaczeniami pisemnymi i ustnymi

  • Inne czynności zlecone przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office

  • Wysoka kultura osobista i dużo pozytywnej energii do codziennych działań

  • Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków z nastawieniem na efekt

  • Umiejętność działania pod presją czasu oraz wyznaczania priorytetów

  • Energiczne usposobienie, otwarty umysł i chęć zdobycia doświadczenia

  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji z ludźmi

  • Czynne prawo jazdy kategorii B

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym

  • Znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • Mile widziana znajomość narzędzi komunikacji wewnętrznej oraz doświadczenie w prowadzeniu kanałów social media.

To oferujemy

  • Bezpośrednie zatrudnienie w dużej firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Wynagrodzenie dostosowane do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • Pracę w rozwijającym się zespole i przyjaznej atmosferze

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji ciekawych projektów

Firma ASP POLSKA SP. Z O.O. istnieje na rynku od 2002 roku. Firma zajmuje się produkcją detali oraz kompletnie zmontowanych podzespołów z aluminium, stali i tytanu m.in. dla przemysłu medycznego, rehabilitacyjnego oraz samochodowego. W fabryce powstają m.in. elementy do wózków inwalidzkich oraz aluminiowe elementy do samochodów klasy premium. Firma świadczy usługi wysokiej jakości o czym świadczyć mogą zdobyte certyfikaty.

Przewiń do profilu firmy