Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjny serwisu blacharsko-lakierniczego

Gołembiewscy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie zgłoszeń szkód oraz ich dalsze procedowanie.

  • Informowanie Klientów o statusie szkody przynajmniej raz w tygodniu z odnotowaniem informacji o kontakcie w dedykowanym CRM.

  • Pełna obsługa szkody w systemie BMS, DMS.

  • Przesyłanie zestawień polis „obcych” do działu ubezpieczeń.

  • Przygotowywanie spraw sądowych z ubiegłego miesiąca do 10 dnia po jego zakończeniu.

  • Fakturowanie spraw wraz z późniejszą ich windykacją.

  • Przygotowywanie zestawień podsumowujących dział na bazie ustalonego wzoru.

  • Zapewnienie pozytywnego wizerunku Zleceniodawcy.

  • Zapewnienie właściwego raportowania do zarządu według zasad i kryteriów obowiązujących u Zleceniodawcy

  • Zapewnienie prawidłowości rozliczeń na linii Zleceniodawca, firma ubezpieczeniowa i Klient.

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania działu serwisu blacharsko-lakierniczego według zasad i kryteriów obowiązujących u Zleceniodawcy;

  • Wykonywanie poleceń zleconych przez Kierownika działu oraz Zarząd.

  • Wydawanie polis ubezpieczeniowych zgodnie z procedurą przyjętą u Zleceniodawcy.

  • Przyjmowanie dostaw części.

Nasze wymagania

  • nastawienie proklienckie i proaktywne

  • zorganizowanie w pracy z dokumentami

  • umiejętności sprzedażowe

  • nastawienie na realizację określonych planów sprzedażowych

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • duże zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celów

  • wysoka kultura osobista

  • nastawienie na współdziałanie i pracę w zespole

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • stabilną pracę opartą na umowie o pracę na pełny etat w partnerskiej atmosferze

  • prywatną opiekę medyczną

  • wynagrodzenie stałe oraz zmienne uzależnione od osiąganych wyników

  • interesującą pełną wyzwań pracę w renomowanej firmie

Do zaangażowanego zespołu poszukujemy wsparcia. Szukamy osoby ambitnej, która jest gotowa wziąć udział w tym wyjątkowym przedsięwzięciu. Oczekujemy sprawnego i zorganizowanego działania mającego na celu osiąganie konkretnych efektów. Wiedza i doświadczenie motoryzacyjne mogą być olbrzymim atutem.

Gołembiewscy to firma najbardziej znana jako salony marki Mazda.

Działalność prowadzimy w Białymstoku oraz Warszawie. Głównym celem w każdym dziale firmy jest próba osiągania bardzo dobrych i długotrwałych relacji z naszymi klientami oraz nastawienie na przyjazny, uczciwy i bliski kontakt. Staramy się każdego klienta traktować w sposób indywidualny oraz jesteśmy gotowi do autentycznej pomocy. W naszych relacjach mamy nadzieję spełniać oczekiwania obecnych i przyszłych klientów. Podejście takie wynika z doboru świetnej kadry zaangażowanych pracowników oraz aktywnie uczestniczących w życiu firmy członków rodziny Gołembiewskich.

Z tego też względu poszukujemy do naszego zespołu osobę dynamiczną i chętną do pracy. Jeśli jesteś osobą sympatyczną, ambitną i chcesz pracować w zgranym zespole - to powinna być oferta dla Ciebie. Pomimo wymaganej wiedzy motoryzacyjnej - zapraszamy do aplikowania osoby, które pod naszymi skrzydłami pozyskają tę wiedzę.

Przewiń do profilu firmy