Oferta pracy

Pracownik Administracyjny

Grupa Zibi S.A.O firmie

Grupa Zibi S.A.

Chodakowska 10

Sochaczew

Grupa Zibi to polska firma z 30 letnią tradycją, w której pracuje prawie 700 świetnych ludzi. Każdego dnia sprawiamy, że wartościowe marki i produkty są dostępne, aby spełniać marzenia i podkreślać wizerunek naszych klientów.

Od początku działalności koncentrujemy się na tworzeniu precyzyjnych rozwiązań, stale poszerzając swoją ofertę produktową tak, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twoje zadania:

  • Bieżąca obsługa recepcji biura
  • Zarządzanie kalendarzem spotkań
  • Obsługa gości, klientów i dostawców
  • Organizowanie spotkań wewnętrznych i zewnętrznych
  • Obsługa firm kurierskich, poczty przychodzącej i wychodzącej
  • Korespondencja i obieg dokumentów w firmie
  • Wprowadzanie faktur do systemu ESOD
  • Wsparcie innych działów w codziennej pracy

Jesteś osobą, która posiada:

  • Umiejętność efektywnego organizowania pracy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej, recepcji pracowniczej
  • Uśmiech, pozytywną energię, optymizm
  • Gotowości do pracy zmianowej (I zmiana 6:45-15.15, II zmiana 9:45-18:15)
  • Komunikatywność i umiejętności pracy w zespole
  • Dobrą znajomość obsługi programów MS Office, Pakiet Google
  • Prawo jazdy kat B
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana

Co zapewnimy Tobie:

  • Stabilne zatrudnienie - na umowę o pracę i pełen etat
  • Ciekawą pracę wśród ludzi wspólnie budujących kulturę organizacyjną w oparciu o nasze wartości,
  • Pracę w zgranym zespole i przyjazną atmosferę w pracy,
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego - uczestnictwo zarówno w szkoleniach wewnętrznych, jak i zewnętrznych,
  • Opiekę medyczną MEDICOVER - w pełni refundowaną!
  • Dofinansowanie do Ubezpieczenia grupowego PZU - również dla Twoich bliskich
  • Zniżki na zakup całego asortymentu Grupy Zibi - aż do 40%!
  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, smartfon)

Nasze rekrutacje są dwuetapowe, najpierw zobaczysz się z potencjalnym Kierownikiem,
a w drugim etapie spotkasz się z zespołem, z którym możliwe, że będziesz współpracował/a.

Czujesz, że sprawdziłbyś się na takim stanowisku?
 Koniecznie prześlij do nas swoje CV!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy