Oferta pracy

Pracownik Administracyjny

Elmex Logistics Group Sp. z o.o.O firmie

Elmex Logistics Group Sp. z o.o.

Poznańska 115

Swarzędz

Jesteśmy jednym z liderów branży transportowej funkcjonującym na rynku od 1991 roku. Od tego czasu odnotowujemy ciągły rozwój firmy, a naszym celem jest podnoszenie jakości i zakresu oferowanych przez nas usług. Dzięki naszym pracownikom, działającym z pasją, oferujemy usługi transportowe na najwyższym poziomie.

Firma Elmex Logistics Group Sp z o.o. poszukuje obecnie do swojego zespołu Kandydatów na stanowisko
PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY
(umowa o pracę w wymiarze pełnego etatu)

Twoje zadania:

  • bieżąca organizacja pracy sekretariatu wraz przygotowywaniem i obsługą firmowych spotkań zewnętrznych i wewnętrznych,
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • dbanie o kompleksowe zaopatrzenie biura,
  • bieżące prace biurowe związane z administracją,
  • nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych,
  • obsługa konta głównego e-mail oraz przekierowywanie wiadomości do adresatów,
  • kontakt z klientem zagranicznym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie z doświadczeniem,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu Office, a w szczególności Excel i Word,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1 ( znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem ),
  • obsługa urządzeń biurowych,
  • bardzo dobra organizacja pracy, zdyscyplinowanie, systematyczność,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywane prace,
  • samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • wysoka kultura osobista :),
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • mile widziane doświadczenie w branży logistycznej

Oferujemy:

  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Bony świąteczne

Praca od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ.

Z informacją w temacie: Spedytor międzynarodowy.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ELMEX LOGISTICS GROUP SPÓŁKA Z O.O. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez
ELMEX LOGISTICS GROUP SPÓŁKA Z O.O. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: [email protected].

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy