Oferta pracy

Pracownik administracyjny

Eppo Sp. z o.o.O firmie

  • Metalowców 22, Świdnica
    Świdnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Eppo Sp. z o.o.

Metalowców 22

Świdnica

Twój zakres obowiązków

  • obsługa wagi elektronicznej i systemu współpracującego z wagą oraz systemu do ewidencji magazynowej,

  • ważenie towarów dostarczanych i wysyłanych,

  • wystawianie dokumentów wagowych i magazynowych,

  • nadzór nad korespondencją przychodzącą i przygotowywanie korespondencji do wysyłki,

  • bieżące zaopatrywanie oddziału w artykuły biurowe, zakup artykułów BHP,

  • prowadzenie ewidencji magazynowej dotyczącej surowców,

  • wprowadzanie do systemu komputerowego faktur i not korygujących,

  • prowadzenie ewidencji odpadów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • umiejętność obsługi komputera i MS Office,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie lub w administracji biurowej,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • odpowiedzialność i dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • stały jednozmianowy system pracy,

  • praca w młodym, miłym zespole.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy