Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjny

Media Star Sp. z o.o. Sp.k.

  • Źródlana 6, Gumieńce, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Źródlana 6

Gumieńce

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie procesu realizacji zamówień

  • wprowadzanie danych do systemu magazynowego

  • wykonywanie prac administracyjno-biurowych

  • wsparcie merytoryczne pracowników Salonów Prasowych

  • kontakt z obecnymi kontrahentami

Nasze wymagania

  • posiadasz motywację do pracy

  • jesteś zorganizowany i zaangażowany w wykonywaną pracę

  • posiadasz znajomość obsługi MS Office (w szczególności MS Excel)

  • lubisz kontakt z ludźmi

  • znasz podstawowe zagadnienia ekonomiczne

To oferujemy

  • pracę w młodym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • umowę zlecenie/samozatrudnienie

  • własne, w pełni wyposażone stanowisko pracy

  • stałe wsparcie ze strony współpracowników oraz przełożonych

  • kompleksowy program wdrożeniowy

  • stałe godziny pracy: poniedziałek - piątek

  • brak nadgodzin - nie bierzemy pracy do domu

  • Benefity

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • dodatkowy urlop

Media Star Salony Prasowe to ogólnopolska sieć salonów prasowych zlokalizowanych w atrakcyjnych miejscach handlowych. Od ponad piętnastu lat oferujemy swoim klientom nieograniczony dostęp do prasy, wyrobów tytoniowych i produktów prezentowych na najwyższym poziomie a swoim partnerom sprawdzony model prowadzenia własnego biznesu w oparciu o wypracowane na najwyższym poziomie standardy.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli jesteś osobą otwartą na nowe możliwości, pracowitą oraz sumienną czekamy właśnie na Ciebie!

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi nasze wymagania.