Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjny

McBraida Polska Sp. z o.o

  • Tajęcina (pow. rzeszowski)

    Tajęcina (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa recepcji i gości odwiedzających firmę,

  • Odbieranie i wysyłanie korespondencji,

  • Organizowanie podróży służbowych, rezerwacja lotów, hoteli,

  • Zamawianie materiałów biurowych, dbałość o ich dostępność,

  • Zamawianie odzieży roboczej oraz środków ochrony indywidualnej, dbałość o ich dostępność,

  • Przygotowywanie dokumentacji wysyłkowej,

  • Skanowanie i archiwizacja zamówień klientów, zamówień materiałów, potwierdzeń dostaw,

  • Sporządzanie i składanie zamówień.

Nasze wymagania

  • Wyksztalcenie wyższe,

  • Mile widziane doświadczenie w dziale administracyjnym w firmie produkcyjnej,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2,

  • Zorientowanie na cele,

  • Zaangażowanie i inicjatywa do pracy.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku,

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Bogaty pakiet socjalny,

  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego,

  • Zajęcia z języka angielskiego dla pracowników.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Firma McBraida Polska Sp. z o.o. zajmuje się precyzyjną obróbką mechaniczną elementów do silników lotniczych oraz innych komponentów dla przemysłu lotniczego. Zakład produkcyjny o powierzchni 3,100m2 znajduje się na terenie Podkarpackiego Parku Naukowo-Technologicznego AEROPOLIS w pobliżu lotniska w Jasionce k/Rzeszowa. Klientami Spółki są główni producenci silników lotniczych i systemów pokładowych samolotów cywilnych i wojskowych.

Przewiń do profilu firmy