Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Administracyjny w Biurze ds. Kontrolingu i Rozliczania Dydaktyki

Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie

  • Rybacka 1, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rybacka 1

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • rejestracja i rozliczanie umów cywilnoprawnych dotyczących dydaktyki,

  • rozliczanie jednostek w zakresie prowadzonej dydaktyki,

  • obsługa systemu Pol-on w części dotyczącej bieżącej aktualizacji bazy danych nauczycieli akademickich,

  • sporządzanie analiz zgodnie z zapotrzebowaniem,

  • prace związanie z funkcjonowaniem biura,

  • wykonywanie innych czynności i poleceń kierownictwa Uczelni wynikających

  • z zakresu obowiązków na zajmowanym stanowisku.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie (preferowane ekonomiczne),

  • dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excela),

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Mile widziane

  • zdolności komunikacyjne, analityczne,

  • bardzo dobra organizacja pracy.

Wymagane dokumenty:

CV zawierające klauzulę: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.”

Dokumenty prosimy składać drogą elektroniczną za pomocą przycisku aplikowania lub w zaklejonej kopercie na adres:

Dział Kadr

ul. Rybacka 1, 70-204 Szczecin,

z dopiskiem: Oferta pracy Nr 26/2021 pracownik w Biurze ds. Kontrolingu i Rozliczania Dydaktyki

Termin składania ofert: do dnia 30.07.2021 roku.

Uczelnia zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.