Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjny w Biurze Karier

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu

  • Praca zmianowa:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Sołtysowicka 19B

Psie Pole

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • pisanie i redagowanie tekstów,

  • przygotowywanie materiałów reklamowych Uczelni,

  • zarządzanie komunikacją na Facebooku,

  • rzetelna obsługa studentów i absolwentów Uczelni,

  • wsparcie w organizowaniu wydarzeń na terenie Uczelni,

  • wyjazdy służbowe (wyjazdy studyjne, targi edukacyjne, wykłady branżowe, prezentacje, eventy),

  • tworzenie kampanii marketingowych, pozyskiwanie i selekcja ofert.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub student ostatniego roku studiów,

  • łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów,

  • umiejętność wystąpień publicznych i prowadzenia prezentacji,

  • czynne prawo jazdy kat. B, mile widziany własny samochód,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • pracę w miłej atmosferze w renomowanej Uczelni,

  • możliwości rozwoju zawodowego,

  • prywatną opiekę medyczną Lux Med,

  • pracę w przyjaznym zespole,

  • bezpłatny parking.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu – to niepubliczna szkoła wyższa we Wrocławiu. Powstała w 2001 roku we współpracy z francuską grupą szkół ESIDEC w Metz. Program studiów prowadzony jest również w języku angielskim. Na uczelni prowadzone są wymiany i staże w ramach Programu Erasmus+ z uczelniami z całego świata. Według rankingu Perspektywy 2022, najlepsza uczelnia logistyczna w Polsce.

Przewiń do profilu firmy