Pracownik administracyjny w dziale księgowości

  • Dzierżoniów, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.02.2018
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 08.03.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma Transportowo - Spedycyjna o ugruntowanej pozycji na rynku usług transportowych z siedzibą w Dzierżoniowie zatrudni:
PRACOWNIKA ADMINISTRACYJNEGO W DZIALE KSIĘGOWOŚCI
Miejsce pracy: Dzierżoniów

Opis stanowiska:

  • wystawianie faktur,
  • rozliczanie wydatków służbowych,
  • rozliczanie kosztów,
  • prace administracyjno-biurowe,
  • wsparcie działu księgowości w realizacji zadań.

Wymagania:

  • wykształcenie - minimum średnie ekonomiczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
  • zdolność samodzielnego działania,
  • dobra organizacja własnej pracy,
  • komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość środowiska MS Office.

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie transportowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilizację zawodową,
  • szkolenia wspomagające wiedzę i umiejętności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."