Oferta pracy

Pracownik administracyjny w Dziale Marketingu

Kaeser Kompressoren Sp. z o.o.

  • Taneczna 82, Ursynów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Taneczna 82

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie bazą klientów - wprowadzanie i aktualizacja już istniejących danych w systemie

  • Weryfikowanie poprawności zgłaszanych danych

  • Codziennie wsparcie dla działów firmy korzystających z bazy danych

  • Korekty językowe w materiałach marketingowych

  • Organizacja konferencji, targów i spotkań firmowych

  • Udział w innych projektach marketingowych

Nasze wymagania

  • Skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Umiejętność pracy indywidualnej oraz zespołowej

  • Znajomość angielskiego na poziomie co najmniej B2

  • Doświadczenie w pracy biurowej

  • Mile widziane doświadczenie w branży B2B

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pakiet benefitów (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

  • Niekorporacyjną atmosferę, brak dress code-u

  • Spotkania integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • jeden krótszy dzień pracy

Etapy rekrutacji
1

Analiza przesłanych CV

2

Spotkanie online z Managerem Działu Marketingu

3

Spotkanie w siedzibie spółki - wybór ostateczny

KAESER KOMPRESSOREN jest producentem urządzeń do wytwarzania i oczyszczania sprężonego powietrza; oferujemy m.in. sprężarki, dmuchawy, pompy próżniowe, osuszacze i filtry sprężonego powietrza. Odbiorcami naszych produktów są duże zakłady przemysłowe począwszy od hut czy stoczni, poprzez zakłady przetwórstwa owocowo-warzywnego czy oczyszczalnie ścieków aż po zakłady rzemieślnicze czy warsztaty samochodowe lub naprawy opon.

Przewiń do profilu firmy