Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjny w Dziale Spraw Socjalnych Pracowników

Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie

  • Rybacka 1, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rybacka 1

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja pracy Działu oraz Ośrodków Wczasowych PUM

  • współtworzenie i realizacja Regulaminu Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, przygotowywanie projektów zarządzeń

  • uczestniczenie w opracowywaniu programów rejestracji i kontroli wydatków z funduszu świadczeń socjalnych

  • uczestniczenie w opracowywaniu budżetu rocznego Działu i Ośrodków Wczasowych PUM

  • obsługa wpływających wniosków o udzielanie świadczeń socjalnych

  • rejestrowanie wydatków z funduszu świadczeń socjalnych, bieżąca kontrola zgodności wysokości wydawanych środków z planowanymi w preliminarzu wydatków i prowadzenie sprawozdawczości

  • sporządzanie wykazów kwot do opodatkowania od udzielanych świadczeń dla Działu Finansowo-Księgowego

  • prowadzenie spraw administracyjno-gospodarczych związanych z działalnością Ośrodków Wczasowych PUM

  • obsługa spraw związanych z naborem wczasowiczów do Ośrodków Wczasowych PUM, w tym obsługa programu KWhotel w zakresie rezerwacji do Ośrodków Wczasowych PUM

  • obsługa administracyjna Komisji Socjalnej

  • pozyskiwanie oferty kulturalnej (koncerty, recitale , spektakle teatralne i in.) i sprzedaż biletów na imprezy

  • udział w przygotowaniu opisu przedmiotu zamówienia przy postępowaniach przetargowych

  • nadzór nad realizacją procedur prowadzących do udzielania świadczeń okolicznościowych dla pracowników, emerytów, rencistów PUM w różnych okresach

  • udzielanie informacji o możliwościach uzyskiwania świadczeń socjalnych wynikających z Regulaminu Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych PUM

  • aktualizacja informacji na stronie internetowej Działu

  • wykonywanie innych czynności i poleceń kierownictwa Uczelni wynikających z zakresu obowiązków na zajmowanym stanowisku.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość przepisów ustawy o Zakładowym Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • obsługa komputera oraz dobra znajomość pakietu MS Office

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku obejmującym swoim zakresem sprawy socjalne pracowników.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Wymagane dokumenty:

CV zawierające klauzulę: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji”.

Dokumenty prosimy składać drogą elektroniczną z dopiskiem „Nr oferty 32/2022; pracownik administracyjny w Dziale Spraw Socjalnych Pracowników” na adres: [email protected] lub w zaklejonej kopercie na adres:

Dział Kadr

ul. Rybacka 1;70-204 Szczecin,

z dopiskiem: „Nr oferty 32/2022;

pracownik administracyjny w Dziale Spraw Socjalnych Pracowników”

Termin składania dokumentów: 05 października 2022 r.

Uczelnia zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.