Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjny w Dziale Technicznym

Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie

  • Rybacka 1, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rybacka 1

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie właściwej archiwizacji korespondencji, dokumentów i dokumentacji technicznych działu (również w oparciu o systemy informatyczne funkcjonujące w PUM)

  • opisywanie pod względem merytorycznym faktur od kontrahentów

  • prowadzenie książek budowlanych obiektów PUM nadzorowanie terminów badań i wymaganych przeglądów budynków oraz monitorowanie wykonania zaleceń i nakazów wynikających z tych przeglądów

  • prowadzenie rejestrów korespondencji, umów, zleceń, faktur oraz innych dokumentów obowiązujących w Dziale technicznym

  • obsługa programów komputerowych funkcjonujących w Uczelni w obszarze zadań administracyjnych Uczelni

  • obsługa administracyjna planowanej budowy budynku Kliniczno-Dydaktyczno-Badawczego w biurze budowy.

  • kompletowanie niezbędnych dokumentów i opracowań wymaganych do przeprowadzenia postępowań przetargowych

  • przygotowanie projektów pism, wykazów oraz zestawień i informacji z zakresu powierzonych obowiązków

  • potwierdzanie wpływu dokumentów i weryfikacja ilościowa przekazywanej dokumentacji i korespondencji

  • bieżące odbieranie i wysyłanie przez Kancelarię PUM korespondencji działu

  • bieżące prace związanie z funkcjonowaniem działu,

  • wykonywanie innych czynności i poleceń przełożonych wynikających z zakresu obowiązków na zajmowanym stanowisku

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne

  • dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office oraz systemów informatycznych funkcjonujących w Uczelni

Mile widziane

  • zdolność analitycznego myślenia

  • umiejętność pracy w zespole

  • dokładność i bardzo dobra organizacja pracy

Wymagane dokumenty:

Dokumenty prosimy składać za pomocą przycisku aplikowania lub w zaklejonej kopercie na adres:

Dział Kadr

ul. Rybacka 1;70-204 Szczecin,

z dopiskiem: Oferta pracy Nr 50/2021 pracownik w Dziale Technicznym

Termin składania ofert: do dnia 31.01.2022 roku

Uczelnia zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.