Oferta pracy

Pracownik Administracyjny w Dziale Utrzymania Ruchu

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

  • Nasienna 4, Rzgów
    Rzgów, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Nasienna 4

Rzgów

Twój zakres obowiązków

  • obsługa systemu zgłoszeniowego Servicedesk UR;

  • prowadzenie rejestru konserwacji i przeglądów urządzeń i maszyn parku technologicznego (w systemie CMMS);

  • ofertowanie i zakupy części zamiennych;

  • współpraca z firmami zewnętrznymi (np. w zakresie zamawiania usług);

  • prowadzenie dokumentacji UR - protokołów odbioru, rejestru narzędzi, wyposażenia działu;

  • planowanie i nadzorowanie przeglądów serwisowych wózków widłowych, maszyn i urządzeń działu UR;

  • nadzór jakościowy, uczestnictwo w Audytach i prowadzenie dokumentacji jakościowej działu UR;

  • ścisła współpraca z kierownikiem działu Utrzymania Ruchu.

Nasze wymagania

  • kreatywność i komunikatywność na wysokim poziomie;

  • analityczny umysł;

  • samodzielność w działaniu i umiejętność organizowania pracy własnej;

  • doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym;

  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe zdobyte w działach technicznych/ branży technicznej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • siłownia w biurze

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • wypożyczalnia rowerów

  • kasa zapomogowo-pożyczkowa