Ta oferta pracy jest nieaktualna od 313 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik administracyjny w dziale zamówień / Procurement Associate

  • Kraków, małopolskie
  • Asystent
  • 11.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Dla naszych Pracowników Tymczasowych przygotowaliśmy pakiet benefitów Randstad PLUS. Odkryj PLUSy pracy z Randstad! Dowiedz się więcej na www.randstad.pl/kandydat/randstad-plus/

    Obecnie dla jednego z naszych klientów,  poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Nr ref.: 44925
    Praca tymczasowa
    Lokalizacja: Kraków

    Zakres obowiązków:

    - tworzenie i monitorowane zamówień

    - administracja bazy danych

    - prace administracyjne na stanowisku pracy

    - kontakt mailowy oraz telefoniczny z klientami i dostawcami

    - przygotowywanie raportów, zestawień, analiz

    - współpraca z innymi działami oraz dostawcami

    Oczekiwania:

    - wykształcenia wyższego (lub student 4-5 roku)

    - dobrej znajomości języka angielskiego i niemieckiego

    - wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych

    - otwartości na nowe zadania i wyzwania

    - łatwości w nawiązywaniu kontaktów

    - nastawienia na współpracę w grupie

    - umiejętności obsługi MS Office

    Oferta:

    - umowę o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia

    - możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

    - możliwość doskonalenia swoich umiejętności językowych

    - atrakcyjne wynagrodzenie

    - pakiet Benefitów (OK System, opieka medyczna)

    - dofinansowanie do posiłków

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)