Pracownik administracyjny w dziale zamówień / Procurement Associate

  • Kraków, małopolskie
  • Asystent
  • 11.08.2017
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 09.09.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Dla naszych Pracowników Tymczasowych przygotowaliśmy pakiet benefitów Randstad PLUS. Odkryj PLUSy pracy z Randstad! Dowiedz się więcej na www.randstad.pl/kandydat/randstad-plus/

Obecnie dla jednego z naszych klientów,  poszukujemy kandydata na stanowisko:

Nr ref.: 44925
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków:

- tworzenie i monitorowane zamówień

- administracja bazy danych

- prace administracyjne na stanowisku pracy

- kontakt mailowy oraz telefoniczny z klientami i dostawcami

- przygotowywanie raportów, zestawień, analiz

- współpraca z innymi działami oraz dostawcami

Oczekiwania:

- wykształcenia wyższego (lub student 4-5 roku)

- dobrej znajomości języka angielskiego i niemieckiego

- wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych

- otwartości na nowe zadania i wyzwania

- łatwości w nawiązywaniu kontaktów

- nastawienia na współpracę w grupie

- umiejętności obsługi MS Office

Oferta:

- umowę o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia

- możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

- możliwość doskonalenia swoich umiejętności językowych

- atrakcyjne wynagrodzenie

- pakiet Benefitów (OK System, opieka medyczna)

- dofinansowanie do posiłków

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się