Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Administracyjny w Punkcie Szczepień

Instytut Centrum Zdrowia Matki PolkiO firmie

  • Rzgowska 281, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki

Rzgowska 281

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Sprawna i profesjonalna obsługa pacjenta zainteresowanego szczepieniem przeciwko COVID-19 (bezpośrednia oraz telefoniczna);

  • Koordynacja procesu obsługi pacjenta;

  • Obsługa systemów informatycznych do rejestracji pacjentów;

  • Dbanie o kompletność dokumentacji medycznej;

  • Przestrzeganie obowiązujących procedur.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie;

  • Bardzo dobra obsługa komputera;

  • Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą;

  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

CV

Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy:

- w Dziale Kadr i Płac ICZMP w Łodzi, Szpital Ginekologiczno - Położniczy

- ul. Rzgowska 281/289 – pok. 5a

- pocztą na adres Instytut CZMP Dział Kadr i Płac 93-338 Łódź, ul. Rzgowska 281/289

- pocztą elektroniczną poprzez przycisk "aplikuj"

Informujemy, że nawiążemy kontakt z wybranymi kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.