Oferta pracy

Pracownik Administracyjny w Transporcie

FM Logistic

FM Logistic

Tarczyńska 111A

Mszczonów

Twój zakres obowiązków

  • przyjęcie, wprowadzanie / przetwarzanie danych z dokumentów źródłowych, w formie papierowej i elektronicznej;

  • kontrola zgodności i poprawności danych, informacji; rejestracja oraz wyjaśnianie anomalii i rozbieżności;

  • tworzenie dokumentów na podstawie skompletowanych danych;

  • terminowe i precyzyjne przekazywanie informacji oraz dokumentów zgodnie ze zdefiniowanym procesem;

  • segregowanie, kopiowanie i archiwizowanie dokumentów.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • minimum średnie wykształcenie;

  • bardzo dobra obsługa komputera, pakiet MS Office;

  • komunikatywność i umiejętność współpracy;

  • skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności w zakresie administracji.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • karta Multisport

FM Logistic

FM Logistic Centralna Europa jest częścią Grupy FM, globalnego lidera rozwiązań logistycznych powstałego we Francji, obecnego dzisiaj na 3 kontynentach, w 14 krajach na świecie. W regionie Centralnej Europy firma działa w 4 krajach: w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech.

FM Logistic CE posiada 19 platform logistycznych, 24 magazyny przeładunkowe i zatrudnia ponad 5 500 pracowników. Dysponuje łącznie ponad 750 000 mkw. powierzchni magazynowej tworząc ponad 1 000 000 miejsc paletowych, a także flotą ok. 2 500 pojazdów.

Jako czołowy operator logistyczny w regionie, firma oferuje swoim klientom usługi związane z magazynowaniem, składowaniem, co-manufacturingiem, co-packingiem oraz transportem i dystrybucją towarów. W ostatnich latach uwaga organizacji jest skoncentrowana na kompleksowych rozwiązaniach dla łańcucha dostaw wspierających klientów we wdrażaniu ich strategii omnichannel.

Więcej informacji na temat firmy dostępnych pod adresem: www.fmlogistic.pl

Przewiń do profilu firmy