Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Pracownik administracyjny

Altix Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Altix ma charakter innowacyjny w wymiarze społecznym i technologicznym. Ambicją twórców firmy i jej pracowników jest wprowadzanie na rynek innowacyjnych rozwiązań, które przyczyniają się do rozwoju i dają satysfakcję. Możemy pochwalić się tym, że pracujemy prężnie i efektywnie, ale również z dużym zaangażowaniem działamy na rzecz innych. W codziennej pracy ważna jest dla nas przyjazna atmosfera, kreatywność oraz wzajemna wymiana doświadczeń.  W pracy spędza się dużo czasu – lepiej, by ten czas  był wypełniony interesującymi zajęciami i kontaktem z ciekawymi ludźmi.

Opis stanowiska:

  • obsługa bieżących spraw administracyjnych biura,
  • odbieranie telefonów i udzielanie informacji interesantom,
  • nadzór nad pocztą przychodzącą i wychodzącą oraz dokumentacją,
  • przygotowywanie i konfekcja paczek i przesyłek (również wielkogabarytowych),
  • obsługa administracyjna procesu przetargowo – ofertowego,
  • przygotowywanie pism, zestawień, dokumentów,
  • przygotowywanie oraz korekta pism,
  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie biura (m.in.: zaopatrzenie biura, przyjmowanie gości),
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w bieżących sprawach administracyjno-technicznych: obsługa kurierska, obsługa pocztowa, serwisy zewnętrzne,
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji w firmie,
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • kreatywność, komunikatywność, doskonała organizacja i samodzielność pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność pisania oficjalnych pism,
  • dobra znajomość środowiska Microsoft Office,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do pracy fizycznej związanej z rozpakowywaniem dostaw, pakowaniem paczek.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i ciekawym zespole,
  • możliwość poszerzenia wiedzy w zakresie rozwiązań tyfloinformatycznych,
  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę przy ciekawych i rozwijających projektach.

Kilka słów o sobie, wymagania finansowe oraz CV ze zdjęciem prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ.

Ogłoszenie archiwalne