Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjny

JJM Sp. z o.o.O firmie

4 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Praca na rzecz Zleceniodawcy - Spółki Bankowej w nowoczesnym biurowcu w Warszawie;

  • Realizacja prac administracyjnych, w szczególności realizacja następujących zadań:

  • przyjmowanie i rejestracja faktur danego działu Zleceniodawcy,

  • prowadzenie ewidencji faktur i wprowadzanie ich do systemu rozliczeniowego,

  • bieżące monitorowanie prawidłowości i terminowości realizacji płatności,

  • prowadzenie stałej komunikacji z pracownikami Zleceniodawcy odpowiedzialnymi za dekretację kosztów od konkretnych dostawców,

  • prowadzenie stałej komunikacji z biurem rozliczeń wewnętrznych i działem księgowości Zleceniodawcy w celu prawidłowego i terminowego procesowania faktur,

  • wykonywanie raportów,

  • obsługa dokumentacji bieżącej.

  • Praca na pełnym etacie, w godzinach 9-17.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – minimum B2.

  • Umiejętność obsługi komputera oraz środowiska MS Office, w szczególności wymagana znajomość Excela (w zakresie np.: wyszukaj pionowo, tabele przestawne, formatowanie warunkowe, sortowanie, filtrowanie, praca na dużej ilości danych itp).

  • Samodzielność i umiejętność dobrej organizacji pracy.

  • Chęć uczenia się i brania aktywnego udziału w szkoleniach.

  • Odpowiedzialność, operatywność, umiejętność współpracy z innymi pracownikami, kultura osobista.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę.

  • Szkolenia biznesowe ( w ramach czasu pracy).

  • Pracę w dynamicznym środowisku operacji finansowych na rzecz Zleceniodawcy – dużej firmy korporacyjnej.

  • Miłą, partnerską atmosferę pracy.

JJM Sp. z o.o.

Firma zajmująca się obsługą nieruchomości i realizująca usługi administracyjne i kancelaryjne na rzecz właścicieli nieruchomości.

Przewiń do profilu firmy