Oferta pracy

Pracownik Administracyjny

Grupa Zibi S.A.O firmie

  • Wirażowa 119, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Grupa Zibi S.A.

Wirażowa 119

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa recepcji biura

  • Zarządzanie kalendarzem spotkań

  • Obsługa gości, klientów i dostawców

  • Organizowanie spotkań wewnętrznych i zewnętrznych

  • Obsługa firm kurierskich, poczty przychodzącej i wychodzącej

  • Korespondencja i obieg dokumentów w firmie

  • Wprowadzanie faktur do systemu ESOD

  • Wsparcie innych działów w codziennej pracy

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość obsługi programów MS Office / lub Pakiet Google Workspace

  • Gotowość do pracy zmianowej (I zmiana 07:00-16:00, II zmiana 9:30-18:30)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Czynne prawo jazdy kat B.

  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Optymistyczne nastawienie i dużo uśmiechu! :)

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy biurowej / recepcji / administracji

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat i perspektywę długofalowej współpracy

  • Świetną atmosferę i zespół, który od pierwszych dni będzie Cię wspierał :)

  • Ciekawą pracę wśród ludzi wspólnie budujących kulturę organizacyjną w oparciu o nasze wartości

  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, smartfon)

  • Opiekę medyczną Medicover - w pełni refundowaną

  • Mega zniżki na zakup asortymentu Grupy Zibi

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • program sugestii

  • szkolenia i programy rozwojowe

Grupa Zibi to polska firma z 30 letnią tradycją, w której pracuje prawie 700 świetnych ludzi. Każdego dnia sprawiamy, że wartościowe marki i produkty są dostępne, aby spełniać marzenia i podkreślić wizerunek naszych klientów.

Od początku działalności koncentrujemy się na tworzeniu precyzyjnych rozwiązań, stale poszerzając swoją ofertę produktową tak, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Przewiń do profilu firmy

Nasze rekrutacje są dwuetapowe, najpierw zobaczysz się z potencjalnym Kierownikiem, a w drugim etapie spotkasz się z zespołem, z którym możliwe, że będziesz współpracował/a.

Poznaj nas lepiej na - www.zibi.pl/kariera

Czujesz, że sprawdziłbyś się na takim stanowisku? Koniecznie prześlij do nas swoje CV!