Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Administracyjny

Uniwersytet Warszawski – Biuro Współpracy z ZagranicąO firmie

Uniwersytet Warszawski – Biuro Współpracy z Zagranicą

Krakowskie Przedmieście 26/28

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa studentów UW wyjeżdżających na studia zagraniczne w ramach programu Erasmus+

  • prace administracyjne związane z realizacją projektów Erasmus+

  • analiza i opracowywanie dokumentów dotyczących współpracy międzynarodowej

  • sporządzanie sprawozdań

  • kontakty z uczelniami partnerskimi

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • skrupulatność, dbałość o szczegóły

  • bardzo dobra organizacja stanowiska pracy

  • biegła znajomość języka angielskiego (minimum na poziomie B2)

  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

  • umiejętności obsługi komputera (MS Office)

  • umiejętności numeryczne

  • umiejętność pracy z klientem

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na uczelni, szczególnie przy obsłudze studentów

  • znajomość systemu USOS

  • znajomość programu Erasmus+

  • znajomość drugiego języka obcego

To oferujemy

  • umowę od 1 czerwca 2021 r. na trzymiesięczny okres próbny, z możliwością jej przedłużenia

  • pracę w środowisku wielokulturowym

  • zróżnicowane ciekawe zadania

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, w tym szkolenia za granicą

Prosimy o przesłanie życiorysu i listu motywacyjnego oraz oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji zgodnie z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania.

Biuro Współpracy z Zagranicą zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.