Oferta pracy

Pracownik Administracyjny

AuchanO firmie

  • Puławska 427, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Auchan

Puławska 427

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie aktywnej komunikacji z klientem wewnętrznym w celu jak najlepszej realizacji powierzonych zadań

  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo - płacowego

  • Przygotowywanie raportów z systemu kadrowo - płacowego

  • Weryfikacja wybranych elementów listy płac

  • Archiwizacja dokumentacji płacowej

  • Aktywne uczenie się i nabywanie nowych umiejętności

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Otwartość na potrzeby klienta wewnętrznego i zewnętrznego oraz umiejętność komunikowania się

  • Umiejętności analityczne, dokładność i dobra organizacja pracy

  • Otwartość i chęć uczenia się

  • Umiejętność pracy z komputerem oraz znajomość pakietu MS Office

Mile widziane

  • Doświadczenie w płacach

To oferujemy

  • Rozwój w organizacji, której kultura oparta jest na pasji w obsłudze klienta i pasji do dobrego jedzenia

  • Zaufanie do podejmowanych przez Ciebie nowych inicjatyw w zakresie upraszczania procesów dedykowanych klientom wewnętrznym

  • Możliwość angażowania się w wydarzenia wspierające i rozwijające Społeczną Odpowiedzialność Biznesu. Szczególnie ważne jest dla nas przeciwdziałanie marnotrawstwu żywności i użycia plastiku oraz promocja zdrowego jedzenia i zmniejszenie naszego śladu węglowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Narzędzia do pracy: Laptop i telefon

  • Ubezpieczenie medyczne i na życie

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet opieki medycznej

  • wolontariat w godzinach pracy

  • akcjonariat pracowniczy

  • karta Multisport

  • Super Rabat

  • dofinansowanie do posiłków