Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjny

Giełda Praw Majątkowych "Vindexus" S.A.

Serocka 3

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa administracyjna - organizacyjna sekretariatu,

  • przyjmowanie i segregacja pism wg wewnętrznego systemu,

  • obsługa centrali telefonicznej,

  • obsługa poczty elektronicznej,

  • koordynacja korespondencji firmowej oraz współpraca z Pocztą Polską,

  • dbanie o zaopatrzenie biura,

  • rezerwacja Sali Konferencyjnej,

  • przyjmowanie i realizacja zamówień na materiały biurowe,

  • podział i rejestracja korespondencji otrzymanej wg wewnętrznych standardów,

  • archiwizacja korespondencji zarejestrowanej.

Nasze wymagania

  • minimum średnie wykształcenie,

  • komunikatywność i pracowitość,

  • umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office,

  • samodzielność i systematyczność,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w Spółce notowanej na GPW,

  • zatrudnienie na czas nieokreślony, po okresie próbnym,

  • stałe godziny pracy 8-16,

  • praca od poniedziałku do piątku,

  • przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

GPM „Vindexus” S.A. jest jedną z pierwszych firm windykacyjnych na rynku polskim. Nasze początki sięgają 1995 roku. W 2009 roku zadebiutowaliśmy na Giełdzie Papierów Wartościowych. Dziś jest jedną z wiodących firm prowadzących działalność w sektorze zarządzania wierzytelnościami. Naszymi partnerami są największe banki i firmy telekomunikacyjne, a przedmiotem działalności – zakupy portfeli wierzytelności oraz dochodzenie ich zapłaty na własny rachunek, obsługa funduszy sekurytyzacyjnych oraz windykacja na zlecenie. To, co nas wyróżnia i na czym nam szczególnie zależy, to dialog. W swoich działaniach stawiamy na profesjonalizm i wysoki poziom merytoryczny, dlatego szukamy osób ambitnych, wysoko stawiających sobie cele, zmotywowanych, oraz potrafiących wykorzystać posiadaną wiedzę.

Przewiń do profilu firmy