Logo Pracuj.pl

Pracownik Administracyjny

Parktel Sp. z o.o.O firmie

Parktel Sp. z o.o.

Zwycięska 45

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa recepcji
  • Kompleksowa opieka nad biurem
  • Przyjmowanie gości w siedzibie firmy ( w tym gości zagranicznych)
  • Przyjmowanie oraz odbieranie korespondencji
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji w firmie
  • Wsparcie pracowników w zadaniach administracyjnych
  • Przygotowywanie zestawień na potrzeby Prezesa Zarządu
  • Przygotowywanie pism, umów i innych dokumentów
  • Realizacja bieżących zakupów wg potrzeb i zamówień
  • Realizowanie innych zadań administracyjno-biurowych

Nasze wymagania

  • Znajomość pakietu MS OFFICE (Word, Excel, Outlook)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B
  • Sumienność, dokładność i odpowiedzialność
  • Życzliwe nastawienie w środowisku pracy
  • Podzielność uwagi, umiejętność pracy nad wieloma zadaniami w tym samym czasie
  • Punktualność
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca od poniedziałku do piątku od 9;00 do 17;00
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w środowisku międzynarodowym
  • Prace w prężnie działającej spółce
  • Kartę Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • świętowanie urodzin
  • inicjatywy dobroczynne

Lubisz korporacyjny klimat, oficjalny dres-code, nudne spotkania w „konferencyjnym” i owocowe wtorki? Świetnie! My tez nie. PARKTEL to wiodącą firma wyspecjalizowana w dystrybucji elektroniki użytkowej, w tym głównie urządzeń GSM. Jesteśmy przedsiębiorstwem o globalnym zasięgu, posiadając setki klientów w całej Europie i w pozostałych zakątach świata. Także na co dzień obracamy się wielokulturowym towarzystwie, a współpraca z nami wiążę się z licznymi wyjazdami i spotkaniami międzynarodowymi. Jednakże jak już ucichną korki szampanów i opadnie kurz po spotkaniach biznesowych to przychodzi czas na prace, a tutaj cenimy sobie przede wszystkim plaska strukturę organizacyjna i przyjacielskie stosunki miedzy pracownikami. Jesteśmy fajnym, zgranym i dynamicznym team’em, ale brakuje nam jednego – Ciebie!

Pracownik Administracyjny, Zwycięska 45, Krzyki, Wrocław