Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjny

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Prowadzenie czynności administracyjno-księgowych związanych z funkcjonowaniem apteki szpitalnej.

Nasze wymagania

  • biegła obsługa komputera i innych urządzeń informatycznych (drukarka, skaner),

  • dobra znajomość programów Excel i Word,

  • mile widziane doświadczenie w pracy w aptece szpitalnej,

  • dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającym się Szpitalu,

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,

  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji zawodowych.

O nas

Dyrektor

Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu

przy ul. H. Kamieńskiego 73a

zatrudni w ramach umowy o pracę Pracownika administracyjnego w

Aptece Szpitalnej

Kontakt:

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez APLIKUJ lub

e-mail: [email protected]

lub na adres Wojewódzki Szpital Specjalistyczny ul. H. Kamieńskiego 73a, 51-124 Wrocław, z dopiskiem "Dział Zatrudnienia i Wynagrodzeń".