Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik administracyjny

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. jest nową inwestycją koreańskiego koncernu LG w Polsce. Fabryka zlokalizowana w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem będzie jedyną bazą masowej produkcji baterii litowo-jonowych branży automotive w Europie.

    W związku z rozwojem nowego biznesu poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

    Zakres obowiązków:

    • Nadzór nad przepływem dokumentacji w dziale
    • Wprowadzanie i rozliczanie FV
    • Codzienna praca w programie Excel i SAP
    • Wsparcie bieżącej pracy działu

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
    • Bardzo dobra obsługa komputera (Ms Office)
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Dobra organizacja pracy

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w pracy w programie SAP

    Oferujemy:

    • 3 miesięczny okres próbny z możliwością nawiązania długofalowej współpracy
    • Czynny udział w projekcie greenfield
    • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
    • Możliwość rozwoju w konkretnych działach

    CV prosimy składać w języku polskim, w języku angielskim będzie atutem

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.”